אורי ביטון

הבלוג שלנו הוא אחלה

אורי ביטון.
מזה כמספר שנים אורי הוא הבעלים של ORI DESIGN STUDIO הסטודיו מציע פתרונות עיצוב ייחודיים ומתמחה בתכנון ועיצוב מגוון רחב של פרויקטים בתחום המסחרי והפרטי.
הקו המנחה של הסטודיו היא היכולת לשלב בקפדנות אלמנטים בעלי קונספט ייחודי מתחומי עיצוב שונים דבר המעניק חוויה מרתקת ומתמשכת. אורי ידוע בקרב לקוחותיו כמעצב חדשני ומעודכן המשלב באופן הרמוני גישות עיצוב שונות תוך שימוש בחומרי גלם מיוחדים וטכנולוגיות חדשניות.

עשה זאת בעצמך וטיפים
חזרה לעמוד הלובי

לכל הבלוגים

ניווט באתר

לעמוד הבית

לכל הפרוייקטים

ליצירת קשר

כתוב את הכותרת כאן

עיצוב חנויות

עיצוב חנויות

עיצוב פנים לחנויות

סביבה העסקית בישראל כיום איננה פשוטה. התחרות הינה רבה בכל תחום ויש מגוון גדול של חנויות המציעות שירותים מוצרים דומים.

מעצב חנויות שישקיע בעיצוב חנויות באופן בולט, ייחודי ומכוון מטרה יכול לעשות את ההבדל בין חנות מצליחה לבין חנות מדשדשת אשר עשויה להיסגר ברבות הימים.

כאשר מדובר בחנות אשר נמצאת במרכז מסחרי, קניון או שדרה ארוכה של חנויות יש לחשוב כיצד ניתן לבדל את החנות על מנת להעניק לה יתרון על המתחרות.

בעוד גם לאיכות המוצרים ולרמת השירות יש חשיבות גבוהה הרי שהדבר אשר יגרום ללקוח להיכנס פנימה הוא מראה החנות והתחושה שהיא משדרת. בכך יכול לסייע מעצב חנויות, ומשם הדבר נמצא בידי מנהל החנות ועובדיו.

דגשים עבור עיצוב חנויות

כל עיצוב חנות ועיצוב מסחרי בכלל צריך להיעשות בהתאמה אישית ללקוח ולצרכיו. בעוד עיצוב חנויות נוחות שונות משתנה הרי שהדגשים והרעיונות העומדים מאחורי עיצוב חנות נשארים זהים בכל המקרים:

  • רושם ראשוני – החנות צריכה ליצור רושם ראשוני טוב אצל הלקוח כבר מן הרגע שהוא זיהה את החנות. הדבר יגרום לו להיכנס לחנות ולהתעניין במוצריה.
  • זמן שהייה – עיצוב חנויות נכון יגדיל את זמן השהיה של הלקוח בחנות ובכך יעלה את הסיכוי כי הלקוח ירכוש יותר מוצרים
  • מסלול תנועה בחנות – על ידי תכנון נכון של תנועת הלקוחות, סדר חשיפת המוצרים וחלוקת החלל ניתן ליצור הדרגתיות בחשיפה לפריטים מסוימים על מנת להעלות את הסיכוי לרכישתם.
  • נוחות וחוויית קניה – על ידי יצירת אזורים לאינטראקציה בין המוכר לקונה, על ידי הוספת פינות ישיבה נעימות ועל ידי הוספת תאורה הולמת מעצב חנויות יכול ליצור חוויית לקוח אשר תגרום לו לחזור לחנות שוב.

עיצוב חנויות נוחות

הבית של עיצוב פנים חנויות

 

Ori Design Studio הוא הבית של עיצוב פנים חנויות בו בעלי עסק מרחבי המדינה יכולים ליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב פנים לחנויות ולעסקים שהם מפתיעים ויעילים אשר ייחדו את העסק שלהם בסביבה התחרותית בה הם נמצאים, ימשכו לקוחות רבים יותר ויעלו את המכירות בחנות.

על ידי שילוב קונספטים מתחומי עיצוב שונים מצליח הסטודיו בכל פעם מחדש ליצור את הפתרון המושלם עבור בית העסק.

אם התעניינתם בעיצוב פנים לחנויות נוחות, אולי יעניין אתכם לקרוא גם על –

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פוסטים קשורים